Implanty, Grupowa Praktyka Stomatologiczna

O nas

Lekarz Stomatolog Sebastian Kunc
W 2003 roku kończę studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Na ostatni rok studiów wstępuje z najwyższym stypendium naukowym.

Uczelnia Poznańska jako jedyna w kraju wprowadziła swój własny system implantologiczny i już jako student mam przyjemność otrzeć się o tę niezwykle interesującą dziedzinę stomatologii.

Chcąc rozwijać się w chirurgii, a przyszłościowo w implantologii wybieram na przełomie lat 2003/2004 staż w Specjalistycznym Gabinecie Chirurgicznym, gdzie pod okiem Pani Doktor lekarza Medycyny i Stomatologii Specjalisty Chirurgii i Anestezjologii Małgorzaty Błaszczyk Wellenger mam przyjemność pracować przez cały rok stażu.

Za namową Pani Doktor dodatkowo przez ponad pół roku asystuję przy zabiegach w Klinice Chirurgii Szczękowo –Twarzowej w Poznaniu.

W latach 2005-2006 pracuje w NZOZ „Michałowicz”

W roku 2007 wyjeżdżam do Szwecji, gdzie pracuję w największej prywatnej klinice (City Dental Stockholm ). To czas nowego spojrzenia na współczesną i nowoczesną stomatologię.

W roku 2008 powstaje Grupowa Praktyka Stomatologiczna „ Estetica” – Nasza Firma. Całą swoją energię i czas poświęcam na rozwój gabinetu ,dzięki niezależności mogę powrócić do swojego zamiłowania - do chirurgii i implantologii.

W roku 2009 przeprowadzam pierwsze zabiegi wszczepienia implantu w Naszej praktyce.

W roku 2010 dzięki współpracy z wyjątkowymi lekarzami implantologiami przeprowadzam zabieg regeneracji utraconej kości. Dzięki temu możemy pomóc pacjentom o trudnych warunkach klinicznych.

W latach 2010/2011 byłem studentem Curriculum Implantologicznego.

W grudniu 2011 roku zdaję egzaminy Curriculum z oceną bardzo dobrą – uzyskując status PRAKTYKI IMPLANTOLOGICZNEJ PSI ICOI DGOI.

W czerwcu 2013 zdaję międzynarodowy egzamin FELLOWSHIP uzyskując tytuł - lekarza implantologia PSI ICOI DGOI.

Jestem członkiem:
PSI – Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
DGOI - Deutche Gesellschaft für Orale Implantologie
ICOI - International Congress of Oral Implantologists

Prywatnie - pasje

Moje pasje sprowadzają się właściwie do dwóch ...dwóch kółek moich rowerów.

Kiedy w 2005 roku objechałem rowerem wyspy Chorwacji poczułem, że tak właśnie chce spędzać wolny czas ...chce być w ruchu widzieć więcej niż zwykły turysta ...dotrzeć tam gdzie samochód nie wjedzie, a dojść trudno. Rozbudziło to we mnie taką ciekawość świata i ludzi, że od tej pory rower był już ze mną w Hiszpanii, Chorwacji, Austrii, Szwecji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech. Chcę dotrzeć dalej i widzieć więcej.

Objechałem sporą część Polski. Zakochałem się w Świeradowie i polecam to miejsce wszystkim szczególnie jeżdżącym na rowerach górskich. Izery są urocze.

Jako, że lubię czuć odrobinę adrenaliny startuję w zawodach MTB (kolarstwo górskie).

W roku 2010 zajmuje 3 miejsce w mistrzostwach Polski MTB lekarzy na dystansie 57 km.
W 2011 roku drugie miejsce na tym samym dystansie.
W kolejnym roku pierwsze miejsce na dystansie mini czyli 35 km.

Dziekuję organizatorom za wspaniale zorganizowane zawody.

Do zobaczenie w Wieleniu :)

Nazywam się Małgorzata Mocek i jestem lekarzem stomatologiem.

W 2003 roku ukończyłam wydział stomatologiczny Akademii Medycznej w Poznaniu, a następnie odbyłam w Poznaniu staż podyplomowy pod okiem specjalisty protetyki stomatologicznej. Przez dwa kolejne lata pracowałam w NZOZ "Michałowicz" w Pleszewie.

Rok 2007 to rok zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji w największej prywatnej klinice stomatologicznej w Sztokholmie "City Dental". Po powrocie wspólnie z dr Sebastianem Kunc założyliśmy praktykę stomatologiczną "Estetica".

W kręgu moich zainteresowań znajduje się odtwórcza stomatologia estetyczna oraz protetyka stomatologiczna.

Dużą satysfakcję daje mi praca z dziećmi.

Od ukończenia studiów regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach, wykładach i sympozjach.

Prywatnie - pasje

Poza stomatologią moje pasje i zainteresowania w dużej mierze oscylują wokół sportu i natury. Z całą pewnością życie byłoby uboższe bez roweru, nart, deski snowboardowej, biegania, kajaków, psów, książek, muzyki, zdjęć, gór, podróży bliskich i dalekich, obcych języków i mocnej herbaty...

Ilona Barska

W Estetica pracuje od 2009 roku w charakterze pomocy stomatologicznej. Osoba bardzo energiczna i staranna. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie. Uwielbia słodycze.

Renata Witkowska

Z wykształcenia pielęgniarka, od 6 lat związana ze stomatologią. Ceni profesjonalizm i dokładność. W „Estetica” pracuje jaka asystentka stomatologiczna i implantologiczna. Wolne chwile chętnie spędza z rodziną. Przy sprzyjającej pogodzie jeździ rowerem.

Certyfikaty - Sebastian Kunc

Certyfikaty - Małgorzata Mocek